Ujë Tualeti Ambre Noir- 100ml

4900 L

Një aromë elegante dhe intensive.

Përshkrim

Ambre Noir ka një aromë joshëse e cila kombinon karakterin e fortë të Patchoulit dhe Vetiver me sensualitetin e fasules Tonka. Cedar dhe lavandra I japin aromës elegancën dhe delikatesën këtij uji të parfumuar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ujë Tualeti Ambre Noir- 100ml”

SKU: 39306
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara