Ujë micelar pastrues 2 në 1 – Për lëkura normale në mikse, 200 ml

-30%

Ujë micelar pastrues 2 në 1 – Për lëkura normale në mikse, 200 ml

L1,200 L840

Pastron dhe freskon lëkurën

Përshkrim

Ky ujë micelar largon papastërtitë në sy dhe fytyrë. Lëkura është e pastër, e hidratuar dhe e tonifikuar. Pasuruar me ujin qelizor Edulis, një aktivizues hidratimi. Pluset e tij: – Ujë që lë lëkurën të butë; -99% përbërës bimorë; – Pa paraben; – pa ngjyrues; – pa vajra minerale; – shishe e riciklueshme që përmban plastikë të riciklueshme. -Test dermatologjik dhe okulistik.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ujë micelar pastrues 2 në 1 – Për lëkura normale në mikse, 200 ml”

SKU: 35184
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Dhurata juaj
për blerje mbi
2990 Lekë
Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?
[]