Ujë I parfumuar Mon Evidence 50 ml

-30%

Ujë I parfumuar Mon Evidence 50 ml

L3,150

Një parfum që më përshtatet plotësisht

Përshkrim

Një kombinim modern mes trëndafilit Damascena, thellësisë së Patchouli-t dhe ëmbëlsisë së vaniljes.Natyra na ka dhënë një energji të re. Mon Evidence është një frymëmarrje, një ndjesi mbushëse. Annick Menardo dhe Olivier Cresp, Parfumierë. Dizenjo Eko: ambalazhim me karton nga pyje të menaxhuara në mënyrë të qëndrueshme. Dru i certifikuar nga PEFC ™. Shishe dhe kapak i riciklueshëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ujë I parfumuar Mon Evidence 50 ml”

SKU: 2405
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?