Ujë i parfumuar Comme Une Evidence Intense- 50 ml

Ujë i parfumuar Comme Une Evidence Intense- 50 ml

L4,500

Një aromë intensive dhe sensuale.

Përshkrim

Zbuloni aromën intensive dhe sensuale te Comme Une Evedence Intense. Jasmina edhe pse është e njohur për brishtësinë dhe butësinë e saj, prapë ka një aromë të ngrohtë dhe sensuale.
Esenca e trëndafiilit Damask është frymëzimi i parfumierit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ujë i parfumuar Comme Une Evidence Intense- 50 ml”

SKU: 27517
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?