Ujë i parfumuar Comme Une Evidence- 50 ml

Ujë i parfumuar Comme Une Evidence- 50 ml

L3,500

Një aromë elegante.

Përshkrim

Aroma elegante dhe e rafinuar Comme une Evidence simbolizon momentet e jashtëzakonshme të jetës. Parfumi ka aromë të pastër, harmonike dhe delikate e cila ju zhyt në një moment qetësie absolute. Ky format është I përshtatshëm për ta mbajtur kudo me vete. ” Freskia e rafinuar e esencës së Bergamos hap rrugë për delikatesën femërore të aromës së trëndafilit Damask. Esenca e Patchouli-t sjell një ndjenjë të thellë që ju përmbush ” Annick Menardo, Parfumier.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ujë i parfumuar Comme Une Evidence- 50 ml”

SKU: 25327
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?