-30%

Parfum Comme Une Evidence 100 ml

3710 L

Një aromë elegante.

Përshkrim

Aroma elegante dhe e rafinuar Comme une Evidence simbolizon momentet e jashtëzakonshme të jetës. Parfumi ka aromë të pastër, harmonike dhe delikate e cila ju zhyt në një moment qetësie absolute. Ky format është i përshtatshëm për ta mbajtur kudo me vete. ” Freskia e rafinuar e esencës së Bergamos hap rrugë për delikatesën femërore të aromës së trëndafilit Damask. Esenca e Patchouli-t sjell një ndjenjë të thellë që ju përmbush ” Annick Menardo, Parfumier.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Parfum Comme Une Evidence 100 ml”

SKU: 26091