-35%

Trajtim lifting pës sytë 14 ml

2145 L

Trajtim lifting për sytë- për të gjithë tipet e lëkurës

Përshkrim

Ky krem për sytë ka një teskturë të freskët e cila hidraton, rigjallëron zonën përreth dhe redukton qeset poshtë syve. Ai është pasur me kolagjenin e koncentruar të bimës Ajuga. Nga muaji i parë rrudhat reduktohen, qeset poshtë syve dhe rrathët e zinj zbehen. Pamja është më e freskët dhe rrezatuese Avantazhet:

  • Teksturë balm;
  • 97% e përbërësve me origjinë bimore ;
  • Pa vajra minerale.                                                                                                                                                                                                                                       Këshillë për aplikimin: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbremje në zonën përreth syve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Trajtim lifting pës sytë 14 ml”

SKU: 83066