Spray për volum- 150 ml

990 L

Volum duke filluar nga rrënja.

Përshkrim

Spray me Quinoa sjell material në fibrat e flokëve për tër të rikrijuar trashësine dhe duke krijuar volum nga rrënja.
Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur.
Këshilla për aplikimin:
Tundeni mire para përdorimit. Sprucojeni në rrënjët e flokëve në gjatësinë e flokut. Stiloni flokët.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Spray për volum- 150 ml”

SKU: 62308