Spray për trupin dhe flokët me vaj ulliri 100 ml

1100 L

Kënaqësia e një arome të këndshme në flokët dhe trupin tuaj

Përshkrim

Ekspertët tanë të bukurisë bimore kanë kombinuar vajin esencial të petitgrain me ekstraktin e ullirit për të krijuar një spray për trupin dhe flokët. Avantazhet: 97% e përbërësve janë me origjinë bimore, alkol 100% me origjinë bimore, vegan, shishe e riciklueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Spray për trupin dhe flokët me vaj ulliri 100 ml”

SKU: 55683
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara