-30%

Spraj për tupin dhe flokët Flowers in the City 100ml

L770

Kënaqësia e një arome të këndshme në flokët dhe trupin tuaj.

Përshkrim

Ndjeni kënaqësinë e një arome fantastike, në të cilën ndërthuren notat shumëngjyrëshe të trëndafilave me freskinë e Bergamotit, kudo që ju shkoni.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • 100% alkool bimor
  • Prodhuar në Francë
  • Shishe 100% e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Spraj për tupin dhe flokët Flowers in the City 100ml”

SKU: 79487
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën