-20%

Spraj për flokët Monoi 125ml

L880

Flokë të butë dhe me një aromë fantastike.

Përshkrim

Spray Monoi ka një aromë të lehtë verore dhe i bën flokët tuaj të duken sikur sapo jeni kthyer nga plazhi.
Avantazhet:
• 99% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Testuar dermatologjikisht.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
Këshilla për aplikim: Spërkateni në gjatësinë dhe majat e flokëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Spraj për flokët Monoi 125ml”

SKU: 78254
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën