Skrab vajor për trupin My Shiny Vanilla 150ml

1290 L

Krishtlindje nën ndriçimin e Hënës!

 

Përshkrim

Skrabi vajor My Shiny Vanilla, eleminon qelizat e vdekura, e lë lëkurën të butë dhe me aromën e mrekullueshme të vaniljes.
Këshilla për përdorim: Fërkojeni skrabin në trup gjatë dushit dhe shpërlajeni tërësisht. Përdoreni 1 deri në 2 herë në javë. Mos e aplikoni në fytyrë dhe në lëkurë të dëmtuar.
Avantazhet:
• 96% e përbërësve me origjinë bimore
• Prodhuar në Francë
• Paketim i riciklueshëm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Skrab vajor për trupin My Shiny Vanilla 150ml”

SKU: 42145
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara