Skrab vajor për trupin me manaferrë 150 ml

L1,090

Largon qelizat e vdekura dhe mbështjell lëkurën me aromën e ëmbël të manaferrës.

Përshkrim

Skrabi vajor, pjesë e edicionit të limituar të festave të fundvitit, bën të mundur që tekstura e lëkurës të rafinohet në një hap të vetëm. Falë përbërjes së tij me lëvozhgat e kokosit, skrabi eleminon natyrshëm qelizat e vdekura, e lë lëkurën të butë dhe uniforme.
Mos e aplikoni në fytyrë dhe në zonat e dëmtuara të lëkurës.
Avantazhet:
• 97% e përbërësve me origjinë bimore
• Formulë Vegane
• 99% e përbërësve të biodegradueshëm
• Prodhuar në Francë
• Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Skrab vajor për trupin me manaferrë 150 ml”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 80509
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara