Skrab për trupin me gjalp Shea 150ml

L1,390

Largon qelizat e vdekura, ushqen dhe e lë lëkurën të butë.

Përshkrim

Skrabi me gjalp shea dhe lëvozhga Shea, eleminon natyrshëm qelizat e vdekura, e lë lëkurën të butë dhe uniforme.
Këshilla për përdorim: Fërkojeni skrabin në trup gjatë dushit dhe shpërlajeni tërësisht. Përdoreni 1 deri në 2 herë në javë. Mos e aplikoni në fytyrë dhe në lëkurë të dëmtuar.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve me origjinë bimore
• Formulë Vegane
• Formulë e biodegradueshme
• Prodhuar në Francë
• Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Skrab për trupin me gjalp Shea 150ml”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 17433
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara