Skrab për trupin me gjalp Shea 150ml

1390 L

Krishtlindje nën ndriçimin e Hënës!

Përshkrim

Skrabi me gjalp Shea dhe copëza nga lëvozhgat Shea, eleminon natyrshëm qelizat e vdekura, e lë lëkurën të butë dhe uniforme.
Këshilla për përdorim: Fërkojeni skrabin në trup gjatë dushit dhe shpërlajeni tërësisht. Përdoreni 1 deri në 2 herë në javë. Mos e aplikoni në fytyrë dhe në lëkurë të dëmtuar.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve me origjinë bimore
• Formulë e biodegradueshme
• Prodhuar në Francë
• Paketim i riciklueshëm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Skrab për trupin me gjalp Shea 150ml”

SKU: 14441
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara