Skrab me lulen e Antemisit 30 ml

690 L

Për një lëkurë të shëndetshme dhe rrezatuese.

Përshkrim

Skrabi me lulen e Antemisit për çdo lloj lëkure e lë lëkurën të butë dhe plot shkëlqim.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve me origjinë natyrore
• Pa vajra mineral dhe silikon
• Vegane
Këshilla për përdorim: Aplikojeni dy herë në javë në zonën e yndyrshme të fytyrës suaj duke e masazhuar lehtë dhe pas shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Skrab me lulen e Antemisit 30 ml”

SKU: 93466