Shtëpi mbushur me produkte Yves Rocher

Shtëpi mbushur me produkte Yves Rocher

L2,000

Një set I plotë, për ta filluar ditën mbarë

Përshkrim

Doni që dhurata juaj të jetë unike? Zgjidhni setin me shtëpinë e mbushur me produkte Yves Rocher. Seti përmban:
Krem për duart kodi 27300
Balm për buzët kodi 12817
Shampo koke kodi 56653
Sapun me bajame dhe lule portokalli kodi 43148
Shtëpia Blu kodi 20840

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Shtëpi mbushur me produkte Yves Rocher”

SKU: paketim 16
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?