Shampo për volum- 300 ml

590 L

Lan dhe I jep volum flokëve.

Përshkrim

Kjo shampoo me Quinoa land he forcon flokët falë efektit të dyfishtë:
1.Shton material në fibrat e flokëve duke rikrijuar trashësinë
2. Krijon vëllim nga rrënja
Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur.
Këshilla për aplikimin:
Aplikojeni në flokë të lagur. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Shampo për volum- 300 ml”

SKU: 11351
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara