Shampo për shkëlqimin e flokëve- 300 ml

590 L

Lan dhe rikthen shkëlqimin e flokëve tuaj.

Përshkrim

Kjo shampo me kalendula lan flokët dhe shkëlqen fibrat e flokëve duke lejuar që të pasqyrojnë më mire ditën. Flokët rifitojnë një shkëlqim natyral që zgjat.
Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur.
Këshilla për aplikimin:
Aplikojeni në flokë të lagur. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Shampo për shkëlqimin e flokëve- 300 ml”

SKU: 57454