Shampo trupi So Elixir Bois Sensuel 200 ml

Shampo trupi So Elixir Bois Sensuel 200 ml

L1,800

Një eliksir I feminitetit të guximshëm plot pasion

Përshkrim

Gjeni në dush aromat orientale dhe ato të drunjëve të So Elixir Bois Sensuel. Teksturë që lë lëkurën tuaj të butë dhe me aromë të këndshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Shampo trupi So Elixir Bois Sensuel 200 ml”

SKU: 65536
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?