Shampo trupi Mon Evidence 200 ml

Shampo trupi Mon Evidence 200 ml

L1,390

Një parfum që më përshtatet plotësisht

Përshkrim

Gjeni në dush notat e parfumit Mon Evidence. Xheli shkumues vajor trajton lëkurën tuaj duke e bërë atë më të butë dhe me aromë të këndshme. Pasuruar me ujin e lules organike të misrit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Shampo trupi Mon Evidence 200 ml”

SKU: 94839
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?
[]