Shampo për trupin dhe flokët Comme Une Evidence- 200 ml

Shampo për trupin dhe flokët Comme Une Evidence- 200 ml

L1,420

Një dush që do doja të zgjaste përjetësisht.

Përshkrim

Shijoni aromën e parfumit tuaj të preferuar gjatë dushit. Shampoja lë një aromë fantastike në lëkurën dhe flokët tuaja.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Shampo për trupin dhe flokët Comme Une Evidence- 200 ml”

SKU: 38134
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?