Shampo për trupin Comme Une Evidence- 200ml

Shampo për trupin Comme Une Evidence- 200ml

L1,390

Një dush me aromën tuaj të preferuar.

Përshkrim

Dëshironi një shampo trupi me aromë të njëjtë me parfumin tuaj? Xheli I dushit ka në përmbajtje ujin e lules së misrit, trajton lëkurën tuaj me delikatesë. Lëkura juaj do të jetë e butë dhe me aromë të këndshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Shampo për trupin Comme Une Evidence- 200ml”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 32454
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?