Shampo për flokët dhe trupin me drurin Cedar dhe lime- 200ml

Shampo për flokët dhe trupin me drurin Cedar dhe lime- 200ml

L1,200

Në aromë e freskët dhe burrërore.

Përshkrim

Shijoni aromën e parfumit tuaj të preferuar gjatë dushit. Shampoja lë një aromë fantastike në lëkurën dhe flokët tuaja.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Shampo për flokët dhe trupin me drurin Cedar dhe lime- 200ml”

SKU: 80928
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?