Shampo detoksifikuese për të gjithë tipet e flokëve- 300 ml

590 L

Lan dhe eleminon papastërtitë që I zënë frymën flokëve tuaj.

Përshkrim

Kjo shampoo micelare me farat e Moringës eleminon papastërtitë që vijnë nga ambjenti rrethues dhe detoksifiokon flokët.
Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur.
Anët pozitive: Formula micelare, e cila pastron butësisht flokët , gjithashtu rrit mbrojtjen nga ndotja e ambjentit rrethues.
Angazhimi jonë:
– 92% e përbërësve me origjinë bimore
-Ekstrakti I farës së Moringës përfitohet nga një proçes 100 % natyral
– Agave e kultivuar ne agrokultura organike
– Bazë larëse me origjinë bimore.
– Shishe 100% e riciklueshme
Këshilla për aplikimin: Aplikojeni ne flokë të lagur. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Shampo detoksifikuese për të gjithë tipet e flokëve- 300 ml”

SKU: 76938
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara