Shampo kundër zbokthit- 300 ml

1000 L

Eleminon zbokthin nga flokët tuaj.

Përshkrim

Kjo shampo trajtuese dhe purifikuese me shegë vepron direkt në mikroorganizmat përgjegjës për krijimin e zbokthit dhe ofron një veprim të dyfishtë: Eleminon zbokthin dhe parandalon shfaqjen e tij. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur. Avantazhet: Shampoja ka teksturë të freskët. 96% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa silikon, agave 100% organike, shishe e riciklueshmme. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhoni skalpin. Shpërlajeni.

1 shqyrtim për Shampo kundër zbokthit- 300 ml

  1. 5 nga 5 të mundshëm

    Silvana Site

    Shumë e mirë kam 7 vite që e përdor .


Shtoni një shqyrtim

SKU: 68308
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara