Shampo kundër rënies së flokëve- 300 ml

1000 L

Lan flokët dhe ngadalëson rënien e tyre.

Përshkrim

Kjo shampo me Lupin të bardhë, pastron lehtësisht flokët tuaj, I forcon dhe ngadalëson rënien e tyre. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur. Avantazhet: Kjo shampo pastron me butësi, falë tekstuës së saj të freskët. 98% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa silikon, bazë larëse bimore, agave 100% organike, shishe e riciklueshme. Këshilla për përdorimin: Përdoreni në flokë të lagur. Shpërlajeni. Evitoni kontaktin me sytë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Shampo kundër rënies së flokëve- 300 ml”

SKU: 68258