Shampo e ngurtë për ushqimin e flokëve 60gr.

1100 L

Lan dhe ushqen flokët tuaj.

Përshkrim

Shampo e ngurtë për ushqimin e flokëve është e pasur me vajra ushqyes, u fal flokëve butësi, shkëlqim dhe gjallëri.
Formula e saj përmban 99% përbërës bimorë, të biodegradueshëm dhe pa sulfate. Është po aq efektive sa një shampo e zakonshme.
1 shampo e ngurtë = me 2 shampo të zakonshme.
Për çdo shampo të ngurtë që shitet, mbillet një pemë nga Fondacioni Yves Rocher.
Këshilla për aplikim: Fërkojeni shampon e ngurtë ndërmjet duarve e më pas aplikojeni në flokë, ose vendoseni direkt në flokë të lagur. Masazhoni skalpin dhe më pas shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Shampo e ngurtë për ushqimin e flokëve 60gr.”

SKU: 34165