Shampo e koncentruar për trupin dhe flokët Monoi 100ml.

620 L

Shampo e koncentruar me aromë relaksuese Monoi dhe njëkohësisht bëni një të mirë për planetin.

Përshkrim

Shijoni momente kënaqësie në dush me aromën fantastike të Monoit dhe kontriboni njëkohësisht dhe për planetin tonë. Shampo e koncentruar ofron një numër të njëjtë larjesh me xhelin e dushit klasik ne format 400ml. Formula e saj pa sulfate dhe me përbërës aktivë 100% bimor, pastron butësisht lëkurën dhe flokët tuaja. Premtojmë një dush plot aromë.

Avantazhet:

  • 99% përbërës bimorë
  • pa sulfate
  • vegane
  • Shishe 100% e riciklueshme
    50% më pak plastikë krahasuar me shishen 400ml
    format praktik për udhëtime, palestër…të ndjek kudo që shkon
    1 produkt i blerë = një pemë e mbjellur

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Shampo e koncentruar për trupin dhe flokët Monoi 100ml.”

SKU: 34197
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara