-30%

Shampo e koncentruar 100 ml – Për çdo tip flokësh

413 L

E butë për flokët e mia dhe respekton planetin.

Përshkrim

Formula e përqendruar e kësaj shampoje e bën atë një risi të vërtetë në kozmetikë. Shampoja e koncentruar ofron një numër të njëjtë larjesh me shampon klasike në format 300ml dhe njëkohësisht ndihmon në ruajtjen e planetit duke qenë se paketimi i saj përmban më pak plastikë. Flokët tuaja do të mbajnë aromën e freskët dhe të lehtë të limonit.
Avantazhet:
• Shishe e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
• Formulë e biodegradueshme.
• Formulë me bazë bimore.
• Prodhuar në Francë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Shampo e koncentruar 100 ml – Për çdo tip flokësh”

SKU: 44042
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara