Sfungjer me konjak për lëkurë të ndjeshme

1100 L

Pastron lëkurën.

Përshkrim

Ky sfungjer pastron lëkurën me delikatesë. Ai është praktik dhe I lehtë për tu përdorur, mund ta përdorni vetëm me ujë ose mund ti shtoni dhe xhel larës. Sfungjeri lahet dhe mund të përdoret deri në 3 muaj. Avantazhet: Sfungjeri ka origjinë 100% bimore. Këshilla për përdorimin:
1. Lageni me ujë të ngrohtë
2.Pastoni lëkurën lehtësisht me lëvizje rrethore.
3. Lajeni sfungjerin dhe lëreni të thahet

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Sfungjer me konjak për lëkurë të ndjeshme”

SKU: 41089
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën