Seti i preferuar i vajzave

0 out of 5

990 L

Përshkrim

Seti përmban:
• Krem hidratues Hydra Vegetal 30ml
• Serum antirrudhë dhe antipolucion Elixir Botanique 30ml
• Krem për duart Monoi 30ml
• Shampo riparuese për flokët 50ml
• Cantë makijazhi

SKU: setipreferuarivajzave