Set Serum Vegetal

L11,400

Anti-rrudhë dhe fortësi.

Përshkrim

Set Serum Vegetal Antirrudhë dhe fortësi pështatet për të gjitha tipet e lëkurës që kanë humbur fortësinë dhe janë krijuar rrudhat.
1- Rrudhat tuaja do të zbuten dhe lëkura juaj do të bëhet më e fortë falë aplikimit të serumit.
2- Kremi I ditës hidraton lëkurën intensivisht gjatë gjithë ditës.
3- Në mbrëmje, aplikoni kremin e natës, në mënyrë që kur të zgjoheni në mëngjes, lëkura juaj të duket e shplodhur dhe plot jetë.
Çanta e bardhë praktike, ju bën të mundur që ti merni produktet me vete, kudo që ju shkoni.
Seti përmban:
• Serum anti-rrudhë dhe fortësi 30ml
• Krem dite anti-rrudhë dhe fortësi 50ml
• Krem nate anti-rrudhë dhe fortësi 50ml
• Çantë e bardhë praktike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Serum Vegetal”

SKU: set07
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën