-30%

Set Serum Vegetal

L5,705

Set antirrudhë dhe fortësi për çdo tip lëkure.

Përshkrim

Seti përmban:

  1. Serum anti rrudhë dhe fortësi 30ml
  2. Krem nate anti rrudhë dhe fortësi 50ml
  3. Cantë makijazhi

Serumi mbush rrudhat e krijuara. Lëkura është më e fortë dhe rrudhat më të mbushura. Kërkuesit e bukurisë bimore kanë zgjedhur “Bimën e jetës” për aftesitë e saj për të mbijetuar në kushte ekstreme. Ky ekstrakt stimulon proteinen mTOR e cila riaktivizon luftimin e rrudhave.

Kremi mbush rrudhat e krijuara. Sapo zgjoheni lëkura është më e fortë dhe rrudhat më të mbushura.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Serum Vegetal”

SKU: setSV
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën