-35%

Set Sel D´Azur

3380 L

Dhurata ideale për festat e fundvitit.

Përshkrim

Aromën tuaj të preferuar tashmë mund ta gjeni në paketimin e veçantë posaçërisht për festat e fundvitit.
Sel D’AZUR përbëhet nga tre tone aromatike. Përbërja e parë dhe në të njëjtën kohë më dominuese është vaji i grejpfrutit( lloj portokalli). Pas një kohe të shkurtër del në pah aroma e Cedarit dhe më pas ajo e Vetiver. Vaji i Vetiverit ka një aromë pikante, paksa të ëmbël, e cila është kundërpesha e përsosur e aromës së athët e grejpfrutit.
Seti përmban:
o Ujë të parfumuar 100ml
o Qiri aromtizues 70gr.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Sel D´Azur”

SKU: 52584