Set Sebo Vegetal

-22%

Set Sebo Vegetal

L3,320

Hidraton dhe matifikon lëkurën tuaj

Përshkrim

Seti Sebo Vegetal është rutina e duhur për lëkurë mikse në të yndyrshme
1- Xheli larës pastron butësisht lëkurën nga sebumi i tepërt dhe gjithë papastërtitë.
2- Maska me karbon detoksifikon dhe pastron lëkurën në thellësi, absorbon sebumin e tepërt, zvogëlon poret dhe eleminon pikat e zeza.
3- Kremi hidraton dhe rafinon strukturën e lëkurës suaj.
Çanta e bardhë praktike, ju bën të mundur që ti merni produktet me vete, kudo që ju shkoni.
Seti përmban:
• Xhel larës 125ml
• Maskë me karbon 75ml
• Krem hidratues 50ml
• Çantë e bardhë praktike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Sebo Vegetal”

SKU: set02
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?