Set- Sable Fauve

L2,900

Një aromë sensuale dhe orientale

Përshkrim

Parfumi Sable Fauve është një aromë sensuale orientale, e ngrohtë dhe e mbushur plot mister.
Seti përmban:
• Parfum 30 ml
• Krem duarsh 30ml
Avantazhet;
• Vegane
• Paketimi i përbërë nga plastikë e riciklueshme
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set- Sable Fauve”

SKU: 04132
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën