Set riparues për flokët

L1,904

Përshkrim

Seti përmban:

  • Shampo 300ml
  • Balsam 200ml
  • Maskë dhe balm 2 në 1 200ml
  • Krehër për flokët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set riparues për flokët”

Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën