Set rigjenerues Riche Crème

12590 L

Ushqen dhe rigjeneron lëkurën tuaj.

Përshkrim

Set rigjenerues Riche Creme pështatet për lëkurë të thatë dhe rrudha të krijuara.
1- Eliksiri i bukurisë ushqen dhe rigjeneron intensivisht lëkurën tuaj.
2- Kremi i ditës zbut rrudhat dhe i fal butësi lëkurës suaj.
3- Në mbrëmje, aplikoni kremin e natës, në mënyrë që kur të zgjoheni në mëngjes, lëkura juaj të duket e shplodhur dhe plot jetë.

Seti përmban:
• Serum Eliksir bukurie 100% ne origjinë bimore, 50ml
• Krem dite anti-rrudhë, 50ml
• Krem nate anti-rrudhë, 50ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set rigjenerues Riche Crème”

SKU: set05