Set rigjenerues Riche Creme

8970 L

Ushqen dhe rigjeneron intensivisht lëkurën.

Përshkrim

Seti përmban:

  1. Serum – Eliksir bukurie 100% me origjinë bimore 30ml
  2. Krem rigjenerues dite/nate 75 ml
  3. Cantë makijazhi

Eliksiri i bukurisë zbut rrudhat dhe lëkura juaj ditë pas dite bëhet më rrezatuese. Ky serum ka në përmbajtje 30 vajra antirudhë dhe vajin e 1000 trëndafilave. Lëkura rigjenerohet dhe ushqehet intensivisht.

Kremi rigjeneres zbut rrudhat dhe ushqen intensivisht lëkurën ditë pas dite. Ky krem ka në përmbajtje 30 vajra antirudhë dhe vajin e 1000 trëndafilave.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set rigjenerues Riche Creme”

SKU: setRC
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara