Set Riche Creme

8190 L

Përshkrim

Kremi i ditës anti rrudhë zbut rrudhat ditë pas dite. Kremi i natës anti rrudhë zbut rrudhat natë pas nate. Lëkura ushqehet dhe rigjenerohet. Kanë në përmbajtje 30 vajra antirudhë dhe vajin e 1000 trëndafilave.

Seti përmban:

  • Krem dite 50ml
  • Krem nate 50ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Riche Creme”

SKU: setriche