Set- Plein Soleil

-20%

Set- Plein Soleil

L2,320

Një kombinim ekzotik

Përshkrim

Në parfumin Plein Soleil përzihet aroma freskuese e Cardamom, me butësinë e lules Ylang, me brishtësinë e Tuberosë dhe fortësinë e drurit Sandal.
Seti përmban:
• Parfum 30 ml
• Krem duarsh 30ml
Avantazhet:
• Vegane
• Paketimi i përbërë nga plastikë e riciklueshme
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set- Plein Soleil”

SKU: 3831
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?