Set për trupin me portokall dhe çokollatë.

L1,490

Dhurata ideale për festat e fundvitit.

Përshkrim

Aroma sharmante e portokallit ndërthurur me atë të çokollatës është një kombinim i aromave tradicionale me ato ekzotike. Shijojeni ato në çdo moment të ditës falë kremit të duarve, balmit të buzëve, vajit të dushit dhe xhel dushit.
Seti përmban:
• Krem për duart 30ml
• Balm për buzët
• Vaj dushi 50ml
• Xhel dushi 50ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set për trupin me portokall dhe çokollatë.”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 87842
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara