Set për trupin me manaferrë.

L1,490

Dhurata ideale për festat e fundvitit.

Përshkrim

Aroma e ëmbël e manaferrës do të bëhet pjesë e pandashme e këtyre ditëve festive. Shijojeni atë në çdo moment të ditës falë kremit të duarve, balmit të buzëve, vajit të dushit dhe xhel dushit.
Seti përmban:
• Krem për duart 30ml
• Balm për buzët
• Vaj dushi 50ml
• Xhel dushi 50ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set për trupin me manaferrë.”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 87840
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara