Set për trupin me gjalp Shea.

1490 L

Ushqen, riparon, pastron dhe zbut lëkurën.

Përshkrim

Gjatë muajve të dimrit lëkura jonë është e ekspozuar ndaj temperaturave të ulëta, të cilat e thajnë atë dhe shpesh shkaktojnë acarimin e saj. Gjalpi Shea është i njohur për efektet e tij të dobishme ushqyese, të cilat kanë një efekt afatgjatë dhe të thellë në lëkurë. Plus, ka edhe një aromë të mrekullueshme.
Seti përmban:
• Skrab 30ml
• Balm dushi 30ml
• Krem trupi 30ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set për trupin me gjalp Shea.”

SKU: 76934
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën