Set për trupin me gjalp Shea

1590 L

Dhurata e duhur për ta vendosur poshtë pemës së Krishtlindjes!

Përshkrim

Me gjalpin Shea ndodh gjithmonë “magjia”.

Zbuloni aftësitë riparuese të tij me kremin e trupit, skrabin dhe kremin e dushit.

Seti përmban:

  • Krem trupi 30ml
  • Krem dushi 30ml
  • Skrab 30ml

Avantazhet:
• 89% e përbërësve me origjinë bimore
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set për trupin me gjalp Shea”

SKU: 47832