-22%

Set për trupin 2

L1,593

Përshkrim

Seti përmban:

  • Shampo për trupin dhe flokët Monoi 200ml
  • Krem për duart Monoi 30ml
  • Deodorant me Edulis 50ml
  • Qumësht trupi me lavandë dhe manaferrë 200ml
  • Cantë

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set për trupin 2”

SKU: settrupi2
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën