Set për përkujdesjen e duarve me aromë manaferre.

L790

Duar të pastra, të buta dhe me aromën e këndshme të manaferrës.

Përshkrim

Seti për përkujdesjen e duarve përmban produkte esenciale për duar të pastra dhe të buta.
Seti përmban:
• xhel dezinfektant 30ml
• krem për duart 30ml
Xheli dezinfektant largon çdo papastërti nga duart tuaja, ndërkohë që kremi i hidraton ato duke i lënë të buta e me aromën e këndshme të manaferrës.
Avantazhet:
• Prodhuar në Francë
• Paketim i riciklueshëm
• Formulë Vegane

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set për përkujdesjen e duarve me aromë manaferre.”

SKU: 87852
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën