-21%

Set për meshkuj

3340 L

Përshkrim

Balmi pas rroje qetëson lëkurën duke e lënë atë të hidratuar dhe të butë.

Kremi për fytyrën dhe mjekrrën hidraton dhe freskon lëkurën në një hap të vetëm dhe njëkohësisht e lë mjekrrën të butë.

Balmi dhe kremi janë të pasuruar me xhel Aloe Vera organike dhe me ujë kamomili organik.

Shampo me Lupin të bardhë, pastron lehtësisht flokët, i forcon dhe ngadalëson rënien e tyre.

Seti përmban:

  • Shampo kundër rënies së flokëve 300ml
  • Balm pas rroje 200ml
  • Krem për fytyrën dhe mjekrrën 50ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set për meshkuj”

SKU: setpermeshkuj
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara