-43%

Set për lëkurë të ndjeshme me kamomil

L1,972

Seti me kamomil hidraton dhe qetëson skuqjet dhe acarimet e lëkurës.

Përshkrim

Seti përmban:

  • Maskë për fytyrën me kamomil 75ml
  • Krem hidratues, qetësues me kamomil 50ml
  • Kuletë makijazhi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set për lëkurë të ndjeshme me kamomil”

SKU: setkamomil
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën